Spoločnosť Topeko s.r.o. vznikla v roku 2003 s cieľom podnikať v oblasti odpadového hospodárstva ako výrobca a dodávateľ techniky pre nakladanie a spracovanie odpadov.

 

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom dopravníkov, triediacich liniek a balíkovacích lisov. Na uvedený sortiment poskytujeme taktiež kompletný záručný a pozáručný servis

Hlavnou aktivitou našej spoločnosti je zabezpečenie dodávky kompletnej technológie na dotrieďovanie separovaného zberu odpadu  - od projektu až po realizáciu triediacich liniek. V súvislosti s tým sa zaoberáme taktiež výrobou dopravníkov určených pre použitie v odpadovom hospodárstve.

Naša spoločnosť má vo svojej ponuke kompletnú radu vertikálnych a kanálových plnoautomatických balíkovacích lisov ako i lisy na sudy a plechovice. Týmto rozsiahlym sortimentom sa snažíme v čo najväčšej miere pokryť individuálne potreby každého zákazníka.

 

Hlavným cieľom činnosti našej spoločnosti je pre našich zákazníkov zabezpečiť optimálne a dlhodobé riešenia ich konkrétnych požiadaviek, s dôrazom na technologickú vyspelosť, kvalitu a bezproblémovú prevádzku.

 

Ing. Augustín Vrábel

    konateľ  spoločnosti